O mně

Michaela Murin vystudovala Filozofickou fakultu, získala mezinárodní licenci NLP Master od Richarda Bandlera a prošla speciálními tréninky jako například Super Power a Business Systems Master, Psychologie přesvědčivosti, Hypnóza, Řeč těla pro obchodníky a podnikatele, NLP v marketingu, a další.

Od roku 2011 působí jako lektor, trenér a kouč.

Baví mě poznávat souvislosti a spojení mezi naší psychikou a realitou, kterou žijeme. Tedy mezi tím, co je uloženo a co se děje v naší mysli, a tím, co se nám “děje” v životě, co si sami tvoříme. A ráda toto uvědomění spolu s funkčními nástroji pro změny předávám dál.

Workshopy a semináře pro management (Soft Skills)

Koučink zaměstnanců, efektivní komunikaci, práci se stresem, s podvědomím a další manažerské dovednosti pravidelně školím ve firmách po celé ČR.

Učím také techniky, jak zrychlit učení, čtení, zlepšit pamatování, nebo nastartovat kreativní myšlení. Zkrátka jak lépe využívat nekonečných možností naší mysli.

Uvažujete o školení pro svou firmu?
Pak zapomeňte na nudné teoretické přednášky a připravte se na praktický, efektivní trénink.

Více se dozvíte tady >>

Holistická výživa a biohacking

Hned po studiích jsem začala podnikat. V úplně jiném oboru, než jsem původně vystudovala - stala se ze mě trenérka a odbornice na holistickou výživu.

Fascinovalo mě, čeho je naše tělo schopné, i jak zásadně je propojená naše fyzická stránka s psychickou. Jak moc naše tělo odpovídá naší mysli, i jak rozdílné výsledky mají ti, kteří dělají zdánlivě totéž.

Pomáhala jsem lidem se závislostí na jídle, emočním jedením / přejídáním, poruchami spojenými s jídlem, s hubnutím a především se zdravotními problémy.

Kromě dosažení zdravého a pěkného těla jsem pomáhala i těm, kteří chtěli maximalizovat svůj výkon - pomocí vhodné stravy, efektivního pohybu a mentální práce.


Trading a psychika při obchodování na burze

Proč trading? Investování a finance nechám stranou… Pro mě je burza spolehlivým ukazatelem mého vlastního osobního rozvoje, práce na sobě samotné. Bleskurychle (hlavně při intradenním obchodování) odráží, jak na tom momentálně jsem. Jsou moje přesvědčení podporující a v souladu s hojností, penězi, sebeláskou atd. Nebo je ještě někde strach, stres, emoce, programy a přesvědčení, které mě omezují a nedávají dobré výsledky?

Naučit se strategii je jednoduché. O tom, jestli na burze vyděláváte nebo proděláváte, rozhodne vaše psychika a programy, které v sobě máte uložené.

Proto od roku 2015 pomáhám traderům získat nadhled, kontrolu nad emocemi, dodržovat strategii, zbavit se nevhodného chování a návyků, odstranit podvědomé bloky, programy, strachy a přesvědčení, které jim brání v dosahování výsledků a hojnosti nejen při obchodování.

Na workshopech a konzultacích odstraňujeme omezující přesvědčení týkající se peněz, podnikání i života. Zároveň trénujeme bdělost a vnímání, abychom si neosvojovali další negativní programy.

Pokud vás zajímá více téma psychiky a obchodování, peněz a prosperity, pokračujte zde >>


Marketing a psychologie

Začalo to potřebou dělat efektivnější marketing pro můj vlastní byznys. Později jsem pracovala pro řadu online marketingových agentur a jednu založila.

Nicméně i v rámci marketingu mě zajímala hlavně psychologie reklamy.

V současné době mě můžete slyšet přednášet na toto téma na VŠ nebo na firemních školeních.


 

Přihlaste se na seminář nebo si domluvte konzultaci