O mně

 
  • Michaela Murin
    Baví mě poznávat souvislosti a spojení mezi naší psychikou a realitou, kterou žijeme. Tedy mezi tím, co je uloženo a co se děje v naší mysli, a tím, co se nám “děje” v životě = co si v životě sami tvoříme. A samozřejmě předávat toto uvědomění a zároveň funkční nástroje a pomoc dál.
    Michaela Murin
  • Michaela Murin vystudovala Filozofickou fakultu, získala mezinárodní licenci NLP Master od Richarda Bandlera a prošla speciálními tréninky jako například Super Power a Business Systems Master, Psychologie přesvědčivosti, Hypnóza, Řeč těla pro obchodníky a podnikatele, NLP v marketingu, a další. Od roku 2011 působí jako lektor, trenér a kouč.


Michaela Murin

Kouč, NLP Master, Specialista na práci s lidskou psychikou

Profesně jsem se začala lidské psychice věnovat v souvislosti s výživou a zdravým životním stylem. Fascinovalo mě, jak zásadně je propojená naše fyzická stránka s psychickou. Jak moc naše tělo odpovídá naší mysli, i jak rozdílné výsledky mají ti, kteří dělají zdánlivě totéž. Pomáhala jsem lidem se závislostí na jídle, emočním jedením / přejídáním, poruchami spojenými s jídlem, s hubnutím a se zdravotními problémy.

Co se týče výživy, poslední roky pracuji pouze s lidmi, kteří to akutně potřebují kvůli zdraví - akutní i chronické nemoci a potíže, slabá imunita, rakovina… Pokud mám zrovna dostatek prostoru, ráda pomůžu třeba i s akné. Pokud potřebuji čas investovat jinde, moc ráda vám doporučím nějakou svoji kolegyni. Stejně tak pokud chcete hubnout. Mojí vášní je zdraví :) Pokud chcete jídelníčky nebo počítat kalorie, nedoporučím vám nic, investujte peníze do něčeho smysluplnějšího :)

Dlouho jsem se věnovala také psychologii marketingu. Jsem obrovsky vděčná za úžasné klienty, které jsem tak poznala, a skvělé, pomáhající projekty, kterým jsem pomohla vzniknout <3

Od roku 2015 se věnuji především traderům, lidem, kteří obchodují na burze. Pomáhám jim získat nadhled, kontrolu nad emocemi, dodržovat strategii, zbavit se nevhodného chování a návyků, odstranit podvědomé bloky, programy, strachy a přesvědčení, které jim brání v dosahování výsledků a hojnosti nejen při obchodování.

Odstraňujeme omezující přesvědčení týkající se peněz, podnikání i života. Divili byste se s kolika mýty už jsme se narodili a kolik jsme si jich nenápadně osvojili během dalšího života. Zároveň trénujeme bdělost a vnímání, abychom si neosvojovali další negativní programy.

 

Přihlaste se na seminář nebo si domluvte konzultaci